Hudba ako výživa tela a duše

To, že sme dospelí, nám nezaručuje imunitu voči ťažkostiam a nerobí z nás superhrdinov… Čoraz častejšie sa stretávame s celým spektrom problémov u členov našich vlastných rodín, priateľov, známych…. Oni sami však problém nevidia, alebo vidieť nechcú, nemajú čas… Život, doba, ktoré žijeme si vyberajú svoju daň. Stres, tlak na výkon, očakávania, či rýchle tempo sa podpisujú pod vyhorenie, vyčerpanie, preťaženie, až vyúsťujú do vážnejších psychosomatických problémov… Pritom cesta z tohoto kolotoča nie je až tak zložitá… Základom je zastaviť sa a uvedomiť si, že toto je niečo, čo nechceme, v čom sa necítime dobre a chcieť svoju situáciu zmeniť.

 

Práve zvuk a hudba majú veľký potenciál bezpečne, neinvazívne, bez liekov a dostupne nás sprevádzať na ceste k prinavráteniu harmónie a zdravia na všetkých úrovniach nášho fungovania.

 

Na hudobnej relaxácii, či v rámci na mieru šitých sedení v našom centre si môžete vychutnať čas a priestor pre seba, kde hudba pohladí všetky Vaše zmysly a kde aj ticho má svoje čaro…. Cez stretnutie s nevšednými hudobnými nástrojmi z celého sveta dochádza k uvoľneniu, harmonizácii, mobilizácii síl, odpútaniu sa od každodenných problémov a regenerácii.

 

Doprajte si čas pre seba, dovoľte si klásť na prvé miesto samých seba, je to jedna z najlepších investícii!